Umów się > tel. 12 636 11 51


Home » Skuteczne zabiegi na cellulit, szybkie odchudzanie i odmładzanie Twojego ciała

Skuteczne zabiegi na cellulit, szybkie odchudzanie i odmładzanie Twojego ciała

Powiedz, o czym teraz myślisz?

Wyświetl zabiegi modelowania sylwetki

 

Skoro tu jesteś to przypuszczam, że chciałabyś wreszcie odchudzić sylwetkę, chciałabyś pozbyć się cellulitu, ujędrnić ciało, bo chcesz wyglądać zdrowo i młodziej.

Zanim to zrobisz, poznaj nieinwazyjne zabiegi Model System Premium II. To wypróbowana elektroniczna technologia kosmetyczna.

Kosmetyczne zabiegi wyszczuplajace i antycellulitowe w VIP Studio KrakówKorzystaj z jej skutecznego działania podczas zabiegów wyszczuplających i zabiegów na cellulit takich jak:

skuteczne intensywne odchudzanie – elektroskultur,
zabiegi ultradźwiękowe – Liposukcja Ultradźwiękowa,
usuwanie cellulitu – elekrostymulacja,
elektrolipoliza,
drenaż limfatyczny,
zabiegi punktowe na ujędrnianie brzucha, pośladków, biustu.

Dzięki tym zabiegom również ładnie wymodelujesz sylwetkę, ujędrnisz piersi i pośladki oraz odmłodzisz twarz.

Kosmetyczne zabiegi na cellulit w VIP Studio KrakówA co powiesz na innowacyjne zabiegi AROSHA oparte na specjalnej formule niezwykle delikatnych, pięknie pachnących, bawełnianych bandaży AROSHA, które są doskonałą i skuteczną kuracją działającą przeciwko wielu niedoskonałościom Twojego ciała.

Nieoceniona w walce z cellulitem jest także moc antycellulitowego masażu bańką chińską, który łączy w sobie osiągnięcia starożytnej medycyny chińskiej ze współczesną wiedzą na temat masażu manualnego i leczenia podciśnieniem.

A może chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegach na ciało jak: Czerwone Wino, Chocolate, Tropikalne Słońce, Fito-Fruit, Kokosowa Wyspa albo Kuracje Morskie, które  zwalczają i zapobiegają estetycznym problemom Twojego ciała, jak cellulit w każdej fazie zaawansowania, retencja, rozluźnienie tkanek i utrata jędrności skóry oraz delikatnie pielęgnują  biust.

 

Chcesz dowiedzieć się, jakie zabiegi są dla Ciebie najlepsze?

Umów się już dziś na Twoją Indywidualną Darmową Konsultację w VIP Studio.

Zadzwoń Teraz: 12 636 11 51 lub 502 475 460

 

Co powinnaś wiedzieć przed zabiegami?

Zabiegi MSPII to terapie bazujące na najnowszych osiągnięciach mikroelektroniki w kosmetyce. Wykorzystywane w tych zabiegach włoskie urządzenie kosmetyczne MSPII zostało specjalnie stworzone dla centrów medycznych, kosmetycznych, aby leczyć, odnawiać i przywracać równowagę w tkance. Są to zabiegi nieinwazyjne i wolne od jakiegokolwiek dyskomfortu. Zabiegi są realizowane automatycznie, według zaprogramowanych w pamięci urządzenia algorytmów.

Przeciwwskazaniami dla zabiegów MSPII są: nadciśnienie, zaburzenia pracy serca, rozrusznik serca, ciąża, metalowe implanty, cukrzyca, epilepsja, choroby wątroby, ostry stan zapalny organizmu, infekcja, podwyższona temperatura, nadczynność tarczycy, leki rozrzedzające krew (kwas acetylosalicylowy – aspiryna), niesteroidowe leki przeciwzapalne (Ibuprofen).

Na godzinę przed planowanymi zabiegami unikaj obfitych posiłków i picia alkoholu. Przed zabiegiem pij dużo niegazowanej wody. Informuj nas, czy w ciągu ostatnich 24 godzin golona była skóra bowiem niektóre zabiegi mogą ja podrażnić. Kąpiel słoneczna bezpośrednio przed zabiegiem może spowodować niewielką wysypkę lub uczucie pieczenia skóry. W przypadku niektórych kuracji przeciwwskazaniem są: choroby serca, cukrzyca, żylaki, ciąża, karmienie piersią, przerwanie ciągłości skóry. Po zabiegach cieplnych należy odpocząć oraz przez jedną godzinę nie brać udziału w zajęciach wymagających wysiłku fizycznego.