Umów się > tel. 12 636 11 51


Home » Zabiegi Ultradźwiękowe – Liposukcja Ultradźwiękowa / Kawitacyjna

Zabiegi Ultradźwiękowe – Liposukcja Ultradźwiękowa / Kawitacyjna

Skuteczne rozbijanie i usuwanie tkanki tłuszczowej, cellulitu z mocno działającym aktywnym serum “spalającym” tłuszcz i z drenażem limfatycznym.

Zabiegi liposukcji ultradźwiękowej - kawitacyjnej w VIP KrakówUltradźwięki to jedne z najskuteczniejszych zabiegów na redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej i usuwanie cellulitu, szczególnie tego zaawansowanego i twardego.  Podczas zabiegów ultradźwiękowych tkanka tłuszczowa jest rozbijana przez dokładny masaż ciała specjalną głowicą emitującą wiązkę ultradźwięków (3MHz), które wnikają w głąb skóry, czyli docierają do miejsc w których występuje problem zbędnych komórek tłuszczowych.  W miejscach poddanych zabiegowi następuje wzmożenie krążenia poprzez efekt termiczny oraz mikromasaż, co w konsekwencji poprawia w Twojej skórze lokalny metabolizm, następuje wzrost przepuszczalności membran komórek (zjawisko kawitacji) i przyspieszenie procesów regeneracyjnych oraz rozbicie złogów tłuszczowych.

Uwolniony z tkanki tłuszcz i toksyny są usuwane z ciała poprzez gruczoły potowe oraz układ limfatyczny i naczyniowy. Wszystkie produkty zabiegu docierają do wątroby, gdzie komórki tłuszczowe ulegają identycznej przemianie, jak tłuszcz pochodzący z pokarmów. Proces ten przyspiesza drenaż limfatyczny kończący zabieg liposukcji ultradźwiękowej w VIP Studio.

Zabiegi liposukcji ultradźwiękowej powodują efekt znieczulający i odprężający oraz usprawniają penetrację aktywnych substancji farmakologicznych i kosmetycznych w głąb Twojej skóry. Dlatego podczas ultradźwiękowych zabiegów w VIP Studio w przeciwieństwie do innych gabinetów zamiast zwykłego żelu do USG stosujemy specjalny preparat antycellulitowy, który jest koktajlem silnie działających składników aktywnych oraz serum powodujących przyspieszone spalanie tłuszczy w komórkach tłuszczowych. Zabieg działa wyszczuplająco, antycellulitowo i ujędrniająco. Pobudza skórę do wytwarzania kolagenu i redukcji rozstępów.

Zalety zabiegów liposukcji ultradźwiękowej to:

  • szybka redukcja tkanki tłuszczowej (cellulitu) w miejscach, w których jest to bardzo trudne, modelowanie, ujędrnienie i zmniejszenie o kilka cm obwodów ciała,
  • całkowita bezinwazyjność i bezbolesność komfortowych zabiegów,
  • bezpieczne działanie dla innych tkanek takich jak włókna nerwowe, naczynia krwionośne, skóra,
  • zabiegi nie wymagają specjalnego przygotowania i rekonwalescencji,
  • przy zachowaniu zdrowego trybu życia i odżywiania zapobiegają ponownemu gromadzeniu się tłuszczu.