Umów się > tel. 12 636 11 51


Home » Zabiegi Intensywne Odchudzanie / Elektroskultur + Głębokie Ciepło.

Zabiegi Intensywne Odchudzanie / Elektroskultur + Głębokie Ciepło.

Zabiegi intensywnego odchudzania elektroskultur w VIP Studio KrakówPoszukujesz sprawdzonych, skutecznych metod na odchudzanie? Wybierz zabiegi elektroskultur przeznaczone do szybkiego odchudzania. Podczas zabiegów elektroskultur możesz łatwo i bez wysiłku uzyskać duży ubytek wagi oraz znacznie zmniejszyć objętość ciała w obwodach Twojego brzucha, bioder i nóg. Tak, że zmieścisz się spokojnie w ubrania, które były za małe przed rozpoczęciem kuracji elektroskultur. Zabiegi elektroskultur uwolnią także szkodliwe produkty przemiany materii zgromadzone w Twojej tkance tłuszczowej, które następnie naczynia limfatyczne odprowadzą w celu wydalenia z organizmu.

Ale to jeszcze nie wszystkie korzyści dla Twojego zdrowia, bo zabiegi elektroskultur w naturalny sposób zregenerują Twoją tkankę podskórną (pobudzona zostaje wymiana metaboliczna, wzrost aktywności biologicznej komórek) i redukują lub całkowicie usuwają powstałe w niej stwardnienia, które towarzyszą zaawansowanemu cellulitowi. Jeżeli jesteś uczulona na preparaty do odchudzania zawierające algi, które nakłada się na ciało, to szybkie odchudzanie elektroskultur będzie dla Ciebie wprost wymarzoną metodą, ponieważ podczas tych zabiegów nie stosuje się żadnych kremów, czy specyfików kosmetycznych.

Same zabiegi elektroskultur są komfortowe i relaksujące. Przechodzi uczucie zmęczenia, ociężałości, bólu pleców i nóg, symptomy, które często towarzyszą nadwadze. Metoda elektroskultur jest metodą naturalną, efektywną i bez skutków ubocznych.

Możesz teraz wybrać dla siebie spośród dwóch wariantów tych zabiegów:

Zabiegi Intensywne Odchudzanie MSPII z ujędrnianiem ciała + Głębokie Ciepło
Zabiegi intensywnie wyszczuplające z silnym ujędrnianiem. To połączenie podczas jednej ponad godzinnej sesji zabiegów elektroskultur i elektrostymulacji z głębokim ciepłem).
Zabiegi Elektroskultur MSPII + Głębokie Ciepło
Zabiegi wyszczuplające powodujące szybsze zmniejszenie wagi i objętości ciała.