Umów się > tel. 12 636 11 51


Home » Zabiegi Elekroterapii – Elektrostymulacja Ciała / Usuwanie Cellulitu + Głębokie Ciepło.

Zabiegi Elekroterapii – Elektrostymulacja Ciała / Usuwanie Cellulitu + Głębokie Ciepło.

Zabiegi elektrostymulacji na usuwanie cellulituPodczas zabiegów elektrostymulacji MSPII możesz uzyskać poprawę jędrności i elastyczności Twojej skóry. Nastąpi szybka redukcja cellulitu i zmniejszą się rozstępy.  Poprawi się krążenie w naczyniach krwionośnych i limfatycznych, nastąpi przyspieszenie metabolizmu komórkowego, skóra stanie się młodsza, zniknie chropowatość i ziarnistość.  Dodatkowo podczas zabiegów elektrostymulacji możesz zmniejszyć  obwody tali, bioder, ud.

W trakcie zabiegów elektrostymulacji / usuwania cellulitu od połowy pasa w dół pracują w odpowiednich sekwencjach wszystkie Twoje mięśnie wykonując przez 30 minut pracę tak jakbyś kilka godzin ćwiczyła na siłowni. Bez wzrostu mięśni i zmęczenia następuje przebudowa struktury Twojego ciała. To także idealny sposób na to, aby szybko wzmocnić kondycję przed sezonem uprawiania sportów (np. zimowych, wodnych), a także by szybciej powrócić do zdrowia po wypadkach czy urazach.  Podczas zabiegów elektroterapii z wykorzystaniem urządzenia MSPII inaczej zwanych elektrostymulacją ciała delikatność Twoich zabiegów gwarantują użyte specjalne szerokie elektrody –  pasy przewodzące, obwijające Twoją talię, biodra, uda. To właśnie dzięki nim w VIP Studio  odczuwasz wysoki komfort swoich zabiegów elektrostymulacji,  ponieważ na bardzo dużej płaszczyźnie styku elektrody z Twoim ciałem (dookoła na całym obwodzie) następuje równomierne rozłożenie minimalnego ładunku energii w przeciwieństwie do tradycyjnych form elektrostymulacji z małymi elektrodami.

Możesz teraz wybrać dla siebie spośród dwóch wariantów tych komfortowych zabiegów:

Zabiegi Usuwanie Cellulitu MSPII + Głębokie Ciepło.
Zabiegi szybko rozbijające i likwidujące cellulit. To połączenie podczas godzinnej sesji zabiegowej mocy zabiegów elektrostymulacji z siłą działania zabiegów elektrolipolizy oraz głębokiego ciepła.
Zabiegi Elektrostymulacja MSPII + Głębokie Ciepło.
Zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej – cellulit (brzuch, biodra, pośladki, uda).