Umów się > tel. 12 636 11 51


Home » Zabiegi – Drenaż Limfatyczny + Głębokie Ciepło lub w wersji Chłodzącej z kremem AROSHA.

Zabiegi – Drenaż Limfatyczny + Głębokie Ciepło lub w wersji Chłodzącej z kremem AROSHA.

Drenaż Limfatyczny Kraków

Drenaż limfatyczny powinnaś stosować jeśli masz problemy z obrzękami, które są wynikiem zaburzeń przepływu krwi i limfy. W wyniku tego tworzą się obrzęki i zastoje chłonki w których gromadzą się toksyny z przemiany materii. Stosując elektroniczny drenaż limfatyczny (nie mechaniczny) i opróżniając nawet tylko częściowo nieprawidłowe zgromadzenie krwi czy limfy w naczyniach, automatycznie następuje wyciągnięcie toksyn i płynów z przestrzeni międzykomórkowych oraz ich odfiltrowanie w nerkach.

Właśnie drenaż limfatyczny w kosmetyce jest często stosowany w celu stymulacji tkanki podskórnej, przywrócenia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych oraz limfatycznych oraz ogólnego oczyszczania organizmu z toksyn. Drenaż limfatyczny połączony często z innymi zabiegami kosmetycznymi pomaga także w usuwaniu cellulitu. Zabiegi drenażu limfatycznego zdobywają także coraz większe uznanie i zainteresowanie wśród klientek VIP Studio, jako metoda rewitalizacyjna po zabiegach liposukcji (odsysania tkanki tłuszczowej).

Przy pomocy drenażu limfatycznego można usunąć obrzęki, przyspieszyć wchłanianie siniaków i krwiaków po urazach. Tego typu zabiegi przeprowadzone w kilka tygodni po urodzeniu dziecka dają bardzo dobre rezultaty w poprawie kondycji nóg młodej mamy. Zabiegi drenażu limfatycznego znakomicie usuwają obrzęki i ociężałość Twoich nóg. Po zabiegach jesteś odprężona, lekka i ożywiona.