Umów się > tel. 12 636 11 51


Home » Zabiegi AROSHA u Mistrzyni Polski Arosha

Zabiegi AROSHA u Mistrzyni Polski Arosha

Ekskluzywne programy zabiegowe AROSHA wykorzystują działanie specjalnych, delikatnych bandaży, bogatych w innowacyjne formuły aktywnych składników ukierunkowanych do walki z niedoskonałościami ciała. Dzięki ośmiu dedykowanym programom zabiegów AROSHA, mają one silne działanie nawilżające, napinające, ujędrniające, drenujące, modelujące sylwetkę oraz antycellulitowe.

 

Podczas komfortowych zabiegów bawełniane bandaże AROSHA stopniZabiegi z bandażami AROSHA w VIP Studio Krakówowo uwalniają aktywne składniki, które szybko wnikają w głąb owiniętej nimi skóry zwalczając specyficzne problemy kosmetyczne. Ich skuteczne działanie może być skierowane na poprawę jędrności skóry, usuwanie cellulitu lub przyśpieszenie spalania zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Bandaże AROSHA przeciwdziałają również rozstępom oraz oznakom starzenia się skóry, znacznie poprawiając nawilżenie skóry, jej strukturę i napięcie.

 

Już po pierwszym zabiegu AROSHA można dostrzec redukcję obwodów miejsc poddanych bandażowaniu oraz ogólną poprawę wyglądu skóry, która staje się jędrniejsza, gładsza i zdrowsza. Minimalna ilość zabiegów to seria 6 – 8 zabiegów, 2 – 3 zabiegi na tydzień. Odpowiednio duże i trwałe rezultaty staną się widoczne w przypadku poddania się kompletnej dedykowanej dla danego problemu serii zabiegów AROSHA i przestrzegania zdrowego stylu życia po zakończeniu kuracji.

 

Bandaże AROSHA sprawdzają się idealnie w szybkim modelowaniu nóg, pośladków, bioder, brzucha, ramion, oraz w specjalnych programach ujędrniania i modelowania szyi, dekoltu i biustu. W VIP Studio dodatkowo zabiegi z bandażami AROSHA łączymy z elektrostymulacją ciała.

Zabiegi AROSHA w VIP Studio

 

Jak bardzo chciałabyś skutecznie zadbać o biust?

Zabiegi AROSHA Lifting UP - Push UPKształtny i jędrny biust to atrybut kobiecości. Już teraz można w VIP Studio korzystać  z zabiegów AROSHA LIFTING UP.

To program zabiegowy AROSHA stworzony z myślą o szybkiej poprawie kondycji twojego biustu i dekoltu.

Po serii 4 zabiegów AROSHA Push UP wygląd biustu wyraźnie się poprawia, unosi do góry, jego kształt staje się pełniejszy, a rozmiar może powiększyć się nawet o jeden numer. Aktywne składniki, które wnikają w skórę podczas zabiegów tworzą liftingującą trwałą mikrosiateczkę na kształt niewidocznego biustonosza, co w rezultacie nadaje piersiom piękny, okrągły kształt, a ty cieszysz się z szybkiego i trwałego efektu push up bez skalpela.

Kiedy korzystać w VIP Studio ze skutecznych  zabiegów na biust AROSHA LIFTING UP z efektem push up?
  • jeśli jesteś po odchudzaniu i zredukowałaś wagę ciała
  • jeśli jesteś po ciąży i zakończyłaś karmienie piersią
  • jeśli lubisz intensywnie opalać się na słońcu lub w solarium
  • jeśli niepokoją cię oznaki starzenia, utraty jędrności, elastyczności i opadania
  • jeśli chcesz profilaktycznie zadbać o skórę i mięśnie piersi, by zabezpieczyć je przed szybkim starzeniem
  • przed wielkimi wydarzeniami i imprezami, aby olśnić wszystkich pięknem jędrnego biustu i skóry dekoltu.