For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » odchudzanie » Dziwna domowa metoda na skuteczne odchudzanie

Dziwna domowa metoda na skuteczne odchudzanie

Skuteczne Odchudzanie Kraków

 

Nasze umysły mają zdumiewającą właściwość odpowiedzialną za odczuwanie negatywnych emocji.

 

Korzystając z tego odkrycia od zaraz możesz rozpocząć skuteczne odchudzanie i zacząć lepiej kontrolować swoją idealną wagę ciała.

 

Jednak zanim to się stanie pozwól, że zapytam cię:

 

  • Czy żyjesz i pracujesz w stresie?
  • Czy często czujesz się zmęczona i smutna?
  • A może czujesz się samotna?
  • Może nierzadko brakuje ci kogoś bliskiego, kto cię zrozumie, przytuli i z kim podzieliłabyś się swoimi problemami, by on pomógł je szybko rozwiązać?

 

To właśnie wtedy, gdy towarzyszą tobie takie negatywne stany emocjonalne i chcesz się po prostu poczuć lepiej pojawia się nagle, niespodziewanie fałszywy głód – emocjonalny.

 

Ten FAŁSZYWY GŁÓD utrudnia tobie skuteczne odchudzanie!

 

Bardzo łatwo możesz pomylić go z naturalnym głodem fizycznym swojego organizmu.  A jeśli często taka sytuacja u ciebie się powtarza to, po prostu tyjesz zajadając smutek i na dodatek nie zdajesz sobie z tego sprawy.

 

Wówczas, aby poprawić sobie humor sięgasz w niekontrolowany sposób po słodycze,  lody,  ciastka, fast food-y albo dokładasz więcej na talerzu. To zdradliwy sposób na natychmiastowe polepszenie samopoczucia i satysfakcji, a wprowadzenie kolejnej diety na skuteczne odchudzanie powoduje tylko brak zaspokojenia tych potrzeb.

 

Wiem dobrze, jak trudno pozbyć się groźnych nawyków.

 

Dlatego pomogę tobie dziś rozwiązać ten problem.

 

Już wiesz, że twój fałszywy głód emocjonalny pojawia się nagle i niespodziewanie w chwilach, gdy towarzyszą tobie negatywne emocje i chcesz sobie poprawić humor. W momentach, gdy chcesz natychmiast poczuć się lepiej.

 

Weź proszę teraz kartkę papieru i coś do pisania, abyśmy razem mogły wykonać ważne dla ciebie ćwiczenie.

 

Zapisz na kartce treść poniższych pytań oraz swoje odpowiedzi:

 

  1. Jak najlepiej mogę spędzić czas, gdy się nudzę?
  2. Jaką najlepszą rzecz mogę zrobić, gdy jestem samotna?
  3. Co mogę zrobić, gdy jestem zmęczona?
  4. Jaką najlepszą rzecz mogę zrobić, gdy mam jakiś problem?

 

Dla każdego z powyższych pytań zapisz przynajmniej 3 swoje odpowiedzi. Specjalnie nie podaję tutaj gotowych przykładów, aby nic ci nie sugerować.

 

Bardzo ważna sprawa.

 

Jak już odpowiesz na wszystkie pytania to umieść kartkę z twoimi odpowiedziami w takim miejscu, gdzie będziesz mogła do niej szybko wrócić w chwilach, gdy poczujesz fałszywy głód emocjonalny.

 

Wówczas pomyśl,  jakie negatywne uczucie pojawiało się u ciebie. Czy jesteś znudzona, smutna, zmęczona, zestresowana, czy masz jakiś problem?

 

A potem tylko wystarczy, że zaczniesz wykonywać jedną z rzeczy, które zapisałaś wcześniej na swojej magicznej kartce.

 

To jest bardzo skuteczna metoda, bo jak nie zrobisz tego ćwiczenia, to ciągle nie będziesz mogła oprzeć się pokusie zajadania smutku i będziesz zastanawiać się, dlaczego ciągle tyjesz, a skuteczne odchudzanie nie działa.

 

Pamiętaj, że jeśli chciałabyś szybciej schudnąć, poprawić swój wygląd, poczuć się o wiele lepiej i zdrowiej to mogę również tobie pomóc w skutecznym odchudzaniu.

 

Wystarczy, że już dziś zadzwonisz do mnie na 502 475 460, a możemy spotkać się razem w VIP Studio na twojej BEZPŁATNEJ KONSULTACJI, zanim zdecydujesz się skorzystać ze sprawdzonych zabiegów na skuteczne odchudzanie >>

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *