For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Dlaczego opalanie natryskowe w VIP Studio to więcej niż naturalna opalenizna?

Dlaczego opalanie natryskowe w VIP Studio to więcej niż naturalna opalenizna?

 …

Ty też już dziś możesz korzystać ze sprawdzonego, skutecznego i bezpiecznego opalania natryskowego prosto z Sun Spa Laboratories.

Delikatna, złoto-brązowa, pełna blasku opalenizna sprawi, że Twoja  twarz i ciało będą Opalanie natryskowe w VIP Studio Krakówwyglądać wyjątkowo atrakcyjnie.

Sprawdź promocyjną cenę opalania natryskowego >>

Pomyśl tylko, jak to będzie, gdy wrócisz do domu z VIP Studio i spojrzysz na swoje ciało, które dzięki nowoczesnej metodzie jaką jest bezpieczne opalanie natryskowe  “Air Brush Tanning System” właśnie ubrałaś w zdrowy, naturalny złocisty odcień brązu.

Zrobiłaś to łatwo i szybko bez niszczącego działania promieni UV, mogących wywoływać raka skóry, bez wysuszenia naskórka, fotostarzenia, oparzeń czy przebarwień, powodowanych przez opalanie na słońcu i w solarium.

Wyobraź sobie gładkość i miękkość swojej skóry, która teraz dodatkowo jest odżywiona, równomiernie opalona i przyprawia wszystkich Twoich znajomych o zazdrość. A zachwyt przyjaciółek, gdy okaże się, że ten fantastyczny i natychmiastowy efekt osiągnęłaś w kilka minut będzie bezcenny.

 

W VIP Studio odcień opalenizny sam dostosuje się do Twojej karnacji skóry.

Zapomnij już dziś o tym, że musisz wybierać i decydować przed opalaniem, jaki płyn da Ci najlepszą opaleniznę. W VIP Studio stosujemy najnowszej generacji płyn do opalania natryskowego zawierający w swoim specjalnym składzie inteligentne cząsteczki, które powodują, że odcień opalenizny najlepiej komponuje się z każdą karnacją skóry. Twoja piękna opalenizna będzie tak realistyczna, że nikt nie odróżni jej od słonecznej. Ale to nie wszystko! Ponieważ w VIP Studio wiemy jak ważne dla Ciebie są jakość i efekty, do preparatu opalającego specjalnie został dodany barwnik brązujący pochodzenia naturalnego. Sprawi on, że już w trakcie sesji opalania natryskowego całe Twoje ciało będzie opalone.

 

Jakie opinie o opalaniu natryskowym mają sami klienci VIP Studio?

Od trzech lat chodzę co pewien czas na opalanie do vip studio w Krakowie i … nie mam żadnych problemów z opalenizną, jej odcieniem, równomiernością i trwałością. Myślę, że wszystko zależy od doświadczenia kosmetyczki, profesjonalnego sprzętu o dużej wydajności, którym można opalać nawet kilkanaście osób dziennie z takim samym dobrym rezultatem i chyba to co jest w tym wszystkim najważniejsze, wysoka jakość płynu do opalania. Z tego co wiem najnowsze płyny, które produkowane są w Wielkiej Brytanii (dość drogie) same dostosowują odcień opalenizny do naszej karnacji. O takich szczegółach jak jednorazowe klapki, stringi i czepki na głowę nawet nie wspominam. To wszystko wpływa na cenę, jakość i poziom usługi.

opinia użytkownika firewomenka z forum kafeteria.pl

Sprawdź promocyjną cenę opalania natryskowego >>

Opalanie Natryskowe Airbrush jest bezpieczne w porównaniu do opalania na słońcu czy w solarium.To właśnie opalanie natryskowe Air Brush Tanning System gwarantuje Tobie, że zawsze będziesz wyglądać tak zdrowo i atrakcyjnie, jak po powrocie z cudownych wakacji w egzotycznych zakątkach świata. Być może też ucieszy Cię fakt, że tuż przed każdym wyjazdem na Swój urlop możesz odkryć wspaniałe korzyści jakie dają Ci sesje opalania natryskowego Air Brush Tanning w VIP Studio, abyś nie wyróżniała się na plaży bladą cerą.

Swoją nową opalenizną uzyskaną metodą natryskową będziesz się cieszyć nawet 10 do 14 dni. Jest ona całkowicie wodoodporna i tak jak w przypadku opalenizny słonecznej znika stopniowo jaśniejąc w trakcie naturalnego procesu złuszczania naskórka. Ostatnio większość osób wybiera właśnie metodę bezpiecznego opalania natryskowego, która w testach niezależnych ekspertów kosmetycznych dostaje wysokie noty za innowacyjność i bezpieczeństwo dla zdrowia.

Opalanie Natryskowe Airbrush - pobierz poradnik Sekrety Opalania NatryskowegoPomyśl przez chwilę, jak będziesz się czuła będąc w posiadaniu sekretów bezpiecznego opalania natryskowego air brush?  Jak myślisz, ile lat Twoja skóra będzie młodsza od skóry rówieśniczek, które nieustannie bombardują swoje ciała promieniami UV?

Jeżeli bardzo chcesz już teraz wiedzieć wszystko na temat opalania natryskowego to Kliknij tutaj teraz i pobierz za darmo dla siebie pełną wersję poradnika pt. “Sekrety opalania natryskowego”

Poznaj odpowiedzi na pytania takie jak:

 • Dlaczego opalanie natryskowe jest bezpieczne w porównaniu do opalania, w solarium, czy na słońcu?
 • Czy opalanie natryskowe może być stosowane i jest skuteczne przy bardzo jasnej karnacji skóry?
 • Jak często można korzystać z opalania natryskowego?
 • Od czego zależy intensywność opalenizny w opalaniu natryskowym?
 • Jak przygotować skórę do opalania natryskowego i jak ją pielęgnować, aby opalenizna utrzymała się jak najdłużej?
 • Czy opalanie natryskowe może być aplikowane na twarz?
 • W jaki sposób opalanie natryskowe skutecznie może zatuszować piegi na dekolcie, plecach lub inne przebarwienia na skórze?
 • Czy opalanie natryskowe zabezpiecza skórę przed promieniowaniem UV?
 • Kto szczególnie powinien korzystać z opalania natryskowego?
Zdecydowana większość ludzi na świecie tak jak i Ty  od dawna rozumie zagrożenia jakie stwarza opalanie promieniami UV, dlatego coraz częściej ogranicza opalanie słoneczne i unika solariów. Wszystkie te zagrożenia rozwiązuje nowa technika opalania  polegająca na natrysku ciała specjalnym preparatem barwiącym zawierającym DHA i Erytrulozę. Preparat nie posiada żadnych skutków ubocznych jest całkowicie bezpieczny i w odróżnieniu od stosowanych samoopalaczy nie posiada ich wad jak przebarwienia, plamy, nienaturalny kolor czy zapach..

W VIP Studio rozpyla go na Twoje ciało doświadczona kosmetyczka  za pomocą specjalnego urządzenia Air Brush o dużej wydajności i precyzji działania, które gwarantuje Tobie, że opalanie natryskowe jest bardzo dokładne (w przeciwieństwie do opalania kabinowego) nawet w okolicy piersi, pod pachami w pachwinach czy na szyi. Preparat ma postać delikatnej brązowej mgiełki, co pozwala na równomierne nałożenie go , a Ty od razu widzisz efekt w postaci naturalnej słonecznej opalenizny.

 

Opalanie Natryskowe w VIP Studio z bonusem dla Twojej skóry.

Efekt zabarwienia skóry podczas opalania natryskowego jest wynikiem reakcji  chemicznej DHA i Erytrulozy z aminokwasami znajdującymi się w warstwie rogowej naskórka. Preparat nie wnika w głębsze warstwy skóry. Dodatkowo  formuła preparatu, który stosujemy do opalania natryskowego w VIP Studio wzbogacona jest o antyutleniacze, witaminy E, C, beta-karoten, masło kakaowe, Aloe Vera, olej jojoba, lanolinę, ryboflawinę, olej konopny, olej z nasion winogron i inne.

Dzięki temu składniki te podczas opalania powodują głębokie nawilżanie i odżywianie naskórka, zapobiegają zwiotczeniu i zmarszczkom oraz przyspieszają gojenie się drobnych ran na skórze. Preparat jest całkowicie bezpieczny, nawet dla kobiet w ciąży i matek karmiących (od 2004 roku w VIP Studio skorzystało już z tego opalania ponad 245 kobiet w ciąży), nie powoduje podrażnień skóry, a jego skład spełnia wymogi nowoczesnej kosmetologii.

Czas trwania sesji opalania natryskowego Air Brush Tanning System całego ciała to ok. 10 minut, a na suszenie skóry przed ubraniem się należy przeznaczyć do 20 min. Opalenizna zaczyna być widoczna natychmiast po aplikacji preparatu. Po upływie 8 godzin jest widoczna w pełni. Utrzymuje się od 10 do 14 dni, zależnie od typu skóry i trybu życia.

 

Co jeszcze warto wiedzieć przed opalaniem metodą natryskową Air Brush Tanning?

Przed aplikacją (najpóźniej na dwa dni przed) zalecamy depilację ciała. Na kilka godzin przed opalaniem natryskowym w VIP Studio nie należy używać kremów nawilżających i oliwek. Zalecamy przyjście na opalanie natryskowe odpowiednio wcześniej w ciemnej bieliźnie i luźnym ubraniu (w miarę możliwości bez skarpetek), gdyż przez 6-8 godzin po opalaniu natryskowym nie należy brać prysznica, korzystać z sauny, ćwiczyć, aby nie pocić się nadmiernie, nie należy również wycierać się zbyt energicznie i używać dezodorantu. Po upływie tego czasu możesz wziąć prysznic i cieszyć się z Twojej ładnej, równomiernej opalenizny, która jest wodoodporna, a skóra teraz jest gładka i delikatna.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić i maksymalnie przedłużyć “żywotność” opalenizny, nawet do 14 dni, zalecamy:

  • Wykonanie dwóch pierwszych aplikacji opalania natryskowego (druga bez peelingu) w odstępie 2 do 4 dni,

 • Intensywną domową pielęgnację skóry (nawilżanie, natłuszczanie) przynajmniej raz dziennie,
 • Stosowanie specjalnego balsamu pielęgnacyjnego, lekko brązującego,
 • Nie używanie podczas kąpieli szorstkich gąbek i myjek.

 

Wybierz bezpieczne i szybkie opalanie natryskowe AirBrush Sun Spa w VIP Studio.

Opalanie Natryskowe Air Brush Tanning PLUS na całe Twoje ciało z najnowszej generacji płynem ze wzbogaconą formułą, który nie tylko idealnie dopasowuje opaleniznę do karnacji Twojej skóry, ale dodatkowo skórę ujędrnia, odżywia i regeneruje oraz przeciwdziała powstawaniu zmarszczek.

 

Cena opalania natryskowego całego ciała teraz tylko 97 zł

Jeśli chcesz metodą natryskową ładnie opalić sobie np. twarz i dekolt, ręce, plecy to za taką dokładną aplikację Air Brush Tanning w VIP Studio zapłacisz odpowiednio mało.

Zadzwoń teraz

12 636 11 51 lub 502 475 460
i zarezerwuj już dziś dla siebie najlepszy termin opalania natryskowego.

Zadzwoń i zarezerwuj termin Twojego opalania natryskowegoDo zobaczenia w VIP Studio.