Umów się > tel. 12 636 11 51


Home » O VIP Studio

O VIP Studio

Serdecznie witam Cię  na stronach VIP Studio.

Mistrz Polski AROSHA 2012 Bernadeta StoklosaNazywam się Bernadeta Stokłosa. Jestem  kosmetologiem i właścicielką VIP Studio Redukcji Cellulitu i Modelowania Sylwetki, Mistrzynią Polski AROSHA 2012.

Moje kilkunastoletnie doświadczenie w kosmetologii, wiedza oraz niekonwencjonalne podejście do rynku usług kosmetycznych pozwoliło mi stworzyć w 2003 roku i z sukcesem wypromować wśród wymagających krakowskich kobiet nowoczesny gabinet urody, gdzie panująca atmosfera pomoże Ci się odprężyć i zapomnieć o codziennym stresie.

Delikatne, relaksujące terapie, spokojna muzyka oraz woń olejków aromatycznych sprawiają, że Twoje zabiegi w VIP Studio będą niesamowitym przeżyciem podczas którego swojemu ciału przywrócisz harmonię, piękno i zdrowie.

Wiedz, że i Ty,  tak jak wszystkie klientki w VIP Studio jesteś traktowana indywidualnie.

VIP Studio Redukcji Cellulitu i Modelowania Sylwetki KrakówZapomnij, raz na zawsze, że wszystko wszystkim tak samo. Chcę abyś czuła się podczas Twoich terapii i zabiegów naprawdę wyjątkowo. Mogę już teraz zagwarantować Tobie, że VIP Studio jest miejscem gdzie poczujesz się tak bezpiecznie, jak u siebie w domu.

Nie będę tutaj pisać o kosmetologii XXI w. bo jest to oczywiste, mamy już XXI w. i takie powinny być standardy kosmetyczne. Napiszę natomiast o tym wszystkim, co dla Ciebie jako kobiety, która dba o swoje zdrowie i urodę, jest rzeczywiście ważne.

VIP Studio Redukcji Cellulitu i Modelowania Sylwetki z KrakowaMusisz wiedzieć, że do Twojej dyspozycji oddaję najnowsze, nieinwazyjne, sprawdzone zabiegi kosmetyczne, zarówno te naturalne, jak i wypróbowaną kosmetyczną technologię elektroniczną. Właśnie dzięki tym profesjonalnym zabiegom skutecznie odmłodzisz, odchudzisz i ujędrnisz ciało, bardzo ładnie wymodelujesz sylwetkę oraz zredukujesz cellulit. W VIP Studio masz pełną gwarancję maksymalnego komfortu, najwyższego poziomu zabiegów kosmetycznych i higieny  oraz całkowitej dyskrecji.

Jestem pewna, że tak jak setki osób przed Tobą,  darmowa konsultacja w VIP Studio przekona także Ciebie do rozpoczęcia skutecznej terapii.

Do zobaczenia w VIP Studio,

Bernadeta Stokłosa

 

 

 

Już dzisiaj pomyśl o swym pięknie i zdrowiu.

Zarezerwuj w VIP Studio termin niezobowiązującej darmowej konsultacji.

Zadzwoń do mnie Teraz: 12 636 11 51 lub 502 475 460

Jak łatwo trafić do VIP Studio?

VIP Studio Redukcji Cellulitu i Modelowania Sylwetki położone jest w niewielkiej odległości od ścisłego centrum Krakowa. Bardzo blisko głównych arterii komunikacyjnych miasta. Dlatego bardzo szybko dotrzesz tutaj zarówno z okolic krakowskiego Rynku Głównego, jak i osiedli położonych na obrzeżach miasta.

Zapamiętaj adres: ul. Miechowska 3/9, Kraków

GPS N: 50° 4′ 1″  E: 19° 54′ 50″