For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » usuwanie cellulitu » Jak dobrze wykonać masaż bańkami chińskimi na cellulit?

Jak dobrze wykonać masaż bańkami chińskimi na cellulit?

Bańki chińskie na cellulit

 

Co powiesz na to, że działając na “skórkę pomarańczy” masażem bańką chińską możesz znacząco zmniejszyć widoczny cellulit?

 

Na czym polega taki skuteczny masaż bańkami chińskimi?

 

Na partie ciała dotknięte cellulitem takie jak: uda, pośladki, brzuch nakładamy i wcieramy w skórę krem, balsam albo specjalny olejek antycellulitowy. Przykładamy bańkę chińską do skóry i mocniej przyciskamy, co powoduje, że skóra zostaje zassana do jej wnętrza. Dzięki temu bańka chińska mocno przysysa się do powierzchni skóry.

 

Teraz już możemy rozpocząć masaż bańką chińską. Wykonujemy go delikatnymi ruchami zawsze od partii ciała dalej położonych w kierunku serca np. od łydek do kolan, następnie do ud aż po pośladki. Podczas masażu bańkę chińską płynnie przesuwamy po powierzchni skóry, zasysając kolejne jej fałdy, ale uważamy by bańki nie oderwać od powierzchni.

 

Antycellulitowy masaż bańką chińską redukuje cellulit, zmniejsza obrzęki, ujędrnia skórę, poprawia jej elastyczność i kolor. Pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn zgromadzonych w tkance tłuszczowej organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.

 

Przejedź teraz na stronę poświęconą zabiegom antycellulitowego masażu bańką chińską, by dowiedzieć się, jakie są WAŻNE przeciwwskazania do stosowania tych zabiegów.

 

Tak, jak przy wszystkich innych kuracjach antycellulitowych bardzo istotna będzie w tym przypadku twoja systematyczność.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *