For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » odchudzanie » Zdziwisz się, jaki jest najlepszy czas na odchudzanie

Zdziwisz się, jaki jest najlepszy czas na odchudzanie

Jaki jest najlepszy czas na odchudzanie?     Kiedy wreszcie podejmujesz decyzję o skutecznym odchudzaniu i chcesz zrzucić konkretną ilość zbędnych kilogramów szukasz odpowiedniego pretekstu, aby to zrobić. Często takim pretekstem staje się pewien „dobry” okres czasu. Wyznacznikami stają się wówczas Sylwester, początek roku wraz z noworocznymi postanowieniami, czas na wiosnę czy też zbliżający się okres urlopowego wyjazdu.

 

Duży BŁĄD w odchudzaniu

 

Jednak to duży błąd, który popełniasz już na początku obierając sobie cel jakim jest skuteczne odchudzanie i wymarzona sylwetka.  Przecież dla Ciebie liczy się stały efekt, czyli zgrabna sylwetka na lata i związana z tym zmiana nawyków na całe życie.

 

Spróbuj tego dokonać mając przed sobą silną presję czasu i myśl o tym jak to osiągnąć, żeby zdążyć przed czasem. To dlatego noworoczne, wiosenne, wakacyjne postanowienia o pozbyciu się otyłości często kończą się niepowodzeniem oraz zwątpieniem we własne siły i silną wolę.

 

Ale to nie jest Twoja wina, tylko powielanego błędu jaki co roku popełnia wraz z Tobą wielu ludzi, którzy chcą schudnąć.

A teraz przygotuj się na trzęsienie ziemi odnośnie najlepszego czasu dla Twojego skutecznego odchudzania.

 

Tak jak napisałam powyżej, pierwszy zryw do odchudzania to czas noworocznych postanowień, kolejny to wiosna i lato z wizją odchudzonej sylwetki w bikini na plaży. Jednak, gdy kończy się lato i zbliża się jesień zwiastująca zimę założę się, że nie myślisz więcej o odchudzaniu. I tak to trwa z roku na rok.

 

Nie myśl o tym teraz!

 

A co jeśli, zmieniłabyś dziś swoje przekonanie o tym, jaki jest Twój najlepszy czas na skuteczne odchudzanie i popłynęła pod prąd, pozbywając się raz na zawsze zbędnego bagażu kilogramów.

 

Chcę wyrwać Cię z jesienno-zimowego letargu, bo nie jesteś niedźwiedzicą, która jesienią wraz z grubą tkanką tłuszczową chowa się do niedźwiedziej gawry i zapada w długi zimowy sen czekając na wiosnę.

 

      Przyznaj, że nie bardzo Ci odpowiada, żeby stać się taką niedźwiedzicą.

 

Gdy to piszę, mam raczej na myśli stałą, świadomą zmianę Twoich nawyków, która skutkować będzie trwałą zmianą Twojego stylu życia i „efektem ubocznym” w postaci zdrowego, szczupłego i zgrabnego ciała.

 

Dlatego, wbrew utartym przekonaniom rozpocznij skuteczne odchudzanie już teraz – jesienią. Bez noworocznej, wiosennej czy letniej gorączki odchudzania masz dużo więcej czasu na spokojne i bezstresowe wprowadzenie na stałe zmian w swoim życiu.

Twój Mentor Odchudzania

 

      Jednak, by dobrze rozpocząć odchudzanie i zyskać dodatkowe nieugięte siły mobilizacyjne eksperci rekomendują znalezienie mentora odchudzania.  Mentora, który zrozumie Twoją sytuację i będzie dodatkowo Cię motywował oraz wspierał Twoją motywację szczególnie w chwilach zwątpienia (bo takie też się zdarzą). Z dobrym mentorem odchudzania łatwiej i szybciej przebrniesz przez krytyczne momenty w procesie zmiany nawyków i w końcu osiągniesz swój upragniony sukces.

 

Jeżeli chcesz mogę dziś zostać Twoim osobistym mentorem odchudzania i dodatkowo wesprzeć Cię skuteczną kuracją odchudzającą.  Rozumiem to, bo Ty też chcesz wyglądać świetnie, dlatego możesz zadzwonić dziś do VIP Studio – 502 475 460, by zacząć od swojej bezpłatnej konsultacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *