Zamknięte do odwołania


Home » piękne nogi » Ach ten oporny cellulit na udach!

Ach ten oporny cellulit na udach!

Cellulit na udach - usuwanie

 

Pewnego dnia w VIP Studio na umówionej wcześniej konsultacji pojawiła się młoda 23-letnia kobieta, której dużym problemem były źle wyglądające wewnętrzne części ud i kolan.

 

Ale zanim spotkałyśmy się na konsultacji próbowała ona już bardzo wielu domowych sposobów na cellulit i ćwiczeń na poprawę wyglądu nóg. Zauważyła, że pomimo wysiłku jej walka z cellulitem nie przynosi zadowalających efektów.

 

Tłuszcz i cellulit na udach po ich wewnętrznej stronie i przy kolanach ani drgnął, chociaż w innych miejscach jej ciała nie było go. Wyznała wtedy

– Po obejrzeniu zdjęć z letniego przyjęcia weselnego mojej siostry, można było się tylko załamać i zapomnieć na zawsze o noszeniu krótszych spódniczek. Tył i wewnętrzne części moich nóg wyglądały tak strasznie staro i źle.

 

A ja mam dopiero 23 lata i co będzie później, jeśli już teraz tak źle się czuję z moimi brzydkimi nogami.

Odpowiedziałam jej wówczas, że jeśli zdecyduje się skorzystać z mojej pomocy, to już za miesiąc zobaczy efekty, o których marzyła od dawna.

 

Czasami jest tak, że pomimo dobrego, zadbanego ogólnego wyglądu ciała oraz wysportowanej sylwetki uporczywy cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej wyjątkowo upodoba sobie jakieś miejsce.

 

Często takimi problematycznymi miejscami są biodra, właśnie wewnętrzne części ud, kolan, bridgesy,  wewnętrzna strona ramion.

 

Pomimo stosowania domowych sposobów na cellulit nie udaje się w większości przypadków szybko rozwiązać tego typu problemów.

 

Ale od czego są zabiegi, które bezboleśnie i komfortowo likwidują właśnie lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową. Ich działanie polega na bezpośrednim rozpuszczaniu zawartości tłuszczowych komórek adipocytów w miejscach gdzie to jest konieczne, a rezultaty działania są szybko widoczne.

 

Czy domyślasz się już, które zabiegi zaproponowałam 23-letniej klientce VIP Studio, aby szybko rozwiązać jej problem?

 

Skoro czytasz teraz ten wpis to, czy Ty też chciałabyś w VIP Studio skorzystać z takiej bezpłatnej konsultacji, bo chcesz dowiedzieć się, co najlepiej i najszybciej rozwiąże Twoje problemy z sylwetką?

 

Dlatego zadzwoń dziś do VIP Studio tel.: 502 475 460, umów się łatwo na niezobowiązującą Cię do niczego bezpłatną konsultację, a potem sama zdecyduj od kiedy chcesz skorzystać z indywidualnej oferty dobranych specjalnie dla Ciebie zabiegów.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *