Powrót do strony głównej VIP Studio Redukcji Cellulitu i Modelowania Sylwetki
 


Centrum Kosmetyki Estetycznej "VIP" Studio Redukcji Cellulitu i Modelowania Sylwetki

Zadzwoń już dziś i umów się na Twoją darmową konsultację.

tel.: 12 636 11 51
kom.: 502 475 460

Zadzwoń już dziś i umów się
na Twoją darmową konsultację.

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek
od 11:00 do 19:00

sobota
od 9:00 do 13:00

Adres:
ul. Miechowska 3/9
30-055 Kraków

Sprawdź jak dojechać do VIP Studio Redukcji Cellulitu i Modelowania Sylwetki

 
     

  

 

  

Oblicz Twoją idealną wagę ciała
i wskaźnik bmi.

Kalkulator BMI.

Wprowadziłaś swoje
poprawne dane to kliknij oblicz

 

 
Twój wskaźnik BMI to:
Twoja idealna waga w kg:
Najniższa dopuszczalna waga w kg:
Najwyższa dopuszczalna waga w kg:
Twoja nadwaga do zgubienia w kg:
10% Twojej aktualnej wagi w kg:

Interpretacja wskaźnika BMI:

Wskaźnik bmi 

Sprawdź zabiegi na skuteczne odchudzanie w VIP Studio

Jeżeli wartość wskaźnika BMI jest mniejsza od 18,5 wskazuje to na Twoją niedowagę. Konieczne jest  dożywienie organizmu. Powinnaś udać się do dietetyka i musisz zwiększyć masę swojego ciała. 

Wartość wskaźnika BMI w przedziale 18,5-24,9 wskazuje na Twoją prawidłową wagę. Staraj się utrzymać Twój wskaźnik BMI  w środku tego przedziału, aby mieć najatrakcyjniejszą budowę sylwetki. 

Wartość wskaźnika BMI w przedziale 25-29,9 oznacza nadwagę. Nie jest to jeszcze otyłość, ale powinnaś zmniejszyć masę Twojego Ciała. To nie tylko sprawa estetyki Twojego wyglądu, ale i zdrowia. Ogranicz spożycie cukrów, jedz mniej, ale częściej. Staraj się spędzać aktywnie wolny czas. Pomyśl o zabiegach na skuteczne odchudzanie - elektroskultur. Zacznij od dziś póki sytuacja jeszcze nie wymknęła się do otyłości. 

Wartość wskaźnika BMI w przedziale 30-34,9 oznacza otyłość I stopnia. Przy otyłości I stopnia prawie dwukrotnie zwiększa się prawdopodobieństwo zachorowania na choroby cywilizacyjne: cukrzyca, choroby serca, miażdżyca. Koniecznie udaj się do specjalisty, aby rozwiązać problem Twojej otyłości. Skorzystaj z zabiegów elektroskultur - intensywne odchudzanie by szybciej osiągnąć optymalną wagę ciała. Pamiętaj zdrowie jest najważniejsze. 

Wartość wskaźnika BMI w przedziale 35-39,9 pokazuje otyłość II stopnia. Konieczne musisz zgłosić się po poradę do lekarza specjalisty, aby zacząć redukować Twoją wagę. Przy otyłości II stopnia ryzyko zapadnięcia na choroby cywilizacyjne zwiększa się aż trzykrotnie!

Jeżeli wartość wskaźnika BMI jest powyżej 40 to otyłość III stopnia zagraża Twojemu życiu! Jak najszybciej udaj się do lekarza, aby pod jego kontrolą rozpocząć odchudzanie. Otyłość III stopnia jest ogromnym zagrożeniem poprawnego funkcjonowania Twojego organizmu. Umów się z lekarzem jeszcze dzisiaj.

 

 
                   
                   

Copyrights VIP Studio Redukcji Cellulitu i Modelowania Sylwetki