Umów się > tel. 12 636 11 51


Home » Antycellulitowy masaż bańką chińską

Antycellulitowy masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską Kraków

 

To bardzo skuteczny masaż kosmetyczny, który usuwa cellulit, zmniejsza obrzęki, ujędrnia skórę, poprawia jej elastyczność i kolor. Pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn zgromadzonych w tkance tłuszczowej organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Antycellulitowy masaż bańką chińską ma nieocenioną moc w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny.

Rezultatem jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zredukowany, a w niektórych przypadkach całkowicie usunięty cellulit, zlikwidowane obrzęki oraz zmniejszone obwody części ciała, które były poddane masażowi. W serii wykonuje się około 10-12 zabiegów, 2 lub 3 razy w tygodniu. Dla zwiększenia efektów masażu bańkami chińskimi można łączyć go z zabiegami elektrostymulacji.

Dodatkowo taki masaż doskonale relaksuje i uspokaja, dlatego jest idealny dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia, a także dla każdego po wyczerpującym dniu pracy i wysiłku fizycznym.

Przeciwwskazaniami do masażu bańką chińską są: żylaki, tendencja to tworzenia się tzw. pajączków, podwyższona temperatura ciała, zaburzenia krzepliwości krwi, przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry, wysiękowe zapalenie stawów, nowotwory, obrzęki niewiadomego pochodzenia. Masażowi nie powinny poddawać się również kobiety w ciąży, oraz w okresie menstruacji.