Umów się > tel. 12 636 11 51


Home » Odmładzające, przeciwzmarszczkowe, pielęgnacyjne zabiegi kosmetyczne na twarz.

Odmładzające, przeciwzmarszczkowe, pielęgnacyjne zabiegi kosmetyczne na twarz.

Maski hydrożelowe oraz ekskluzywne maski jedwabne.

Odmładzające, przeciwzmarszczkowe, pielęgnacyjne zabiegi kosmetyczne na twarzJeżeli dostrzegasz oznaki starzenia na twarzy, masz problemy z coraz większą liczbą zmarszczek, widzisz poszarzałą cerę i brak jędrności skóry twarzy, która jest słabo odżywiona to, zabiegi kosmetyczne na twarz z maskami  hydrożelowymi oraz jedwabnymi w VIP Studio zainteresują Cię.

Zabiegi na twarz z maskami hydrożelowymi mają działanie liftingujące, przeciwstarzeniowe, rozjaśniające, przeciwzmarszczkowe, odżywcze, regenerujące i łagodzące.

W zależności od wybranego zabiegu na twarz, maski delikatnie uwalniają głęboko do skóry właściwej aktywnie działające składniki takie jak: nanocząsteczki 24K złota, kolagen, kwas hialuronowy, witaminy C i E, wyciąg z zielonej herbaty, czerwonych winogron, aloesu, alg morskich, esencji lawendy, wyciągu z płatków róży, macicy perłowej i minerałów Morza Martwego.

Ekskluzywne maski jedwabne z natychmiastowym efektem zawierają kompleks aktywnych skoncentrowanych składników w naturalnych nasączonych nimi płatach 100% jedwabiu. Maski jedwabne po aplikacji tworzą cienką elastyczną warstwę, doskonale przylegającą do twarzy, wypełniającą dokładnie nierówności, a jednocześnie pozwalającą dotleniać skórę i nie powodują reakcji alergicznych.

Zabiegi na twarz z maskami jedwabnymi cechują silne, natychmiastowe efekty liftingujące, dlatego są to idealne zabiegi przed ważnymi spotkaniami, przyjęciami, weselami a także przed zabawą sylwestrową.

Zobacz zabiegi na twarz z maskami hydrożelowymi i perłami młodości
Zobacz zabiegi na twarz z maskami jedwabnymi i perłami młodości